Obiekt przyjazny rodzinie

Plac Zabaw
Plac Zabaw
Plac Zabaw

Plac Zabaw


Zabawa na świeżym powietrzu. Czy wasze pociechy mają ochotę na przygody i aktywność fizyczną na świeżym powietrzu?
Zapraszamy wszystkie maluchy do miejsca, w którym mogą przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas.

Z myślą właśnie o nich przygotowaliśmy plac zabaw z fantastycznymi zjeżdżalniami, huśtawkami, ścianką wspinaczkową oraz trampoliną.

Kids Club
Kids Club
Kids Club

Kids Club


Kreatywny pokój zabaw dla dzieci. Pełen gier, zabawek oraz innych niespodzianek. Dla chętnych organizowane są również animacje pod okiem animatorów. Kids Club to miejsce, gdzie nie ma nudy!

Dziecięce programy animacyjne (w sezonie letnim) z profesjonalnymi doświadczonymi animatorami są przez dzieci uwielbiane. Animatorzy koordynują przedpołudniowe i popołudniowe atrakcje dla większych i mniejszych dzieci.

Rozrywka
Rozrywka
Rozrywka

Rozrywka


Lato to idealny czas, by udać się na rodzinny wyjazd. Weekend spędzony z dziećmi nie tylko wzmocni więzi rodzinne, ale także da naszym pociechom wiele satysfakcji i możliwości rozładowania zapasów energii.
Zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu są wspaniałą rodzinną przygodą, a zarówno mile spędzonym dniem. Warto zainwestować w spędzanie czasu z dziećmi, gdyż gwarantuje to wiele niezwykłych wspomnień, do których wraca się nawet po kilku latach.

Sport
Sport
Sport

Sport


Wakacje dają więc sporo możliwości –  zabawy na świeżym powietrzu są jedną z nich, dlatego też oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • przestronne boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną
  • zewnętrzną wielostanowiskową siłownię dla dorosłych
  • stół do tenisa stołowego, stół do bilarda
  • paletki do badmintona
  • lotki, boule, cymbergaj
  • miejsce do grillowania.