Atrakcje w Jantarze

Wypożyczalnia rowerów
Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów


Do dyspozycji Gości hotelowych oddajemy 40 jednośladów. Szczegółowe informacje o wypożyczeniu jednośladów udzielą Państwu pracownicy recepcji.
Wyprawa rowerowa to kwintesencja podróży. Pokonywanie kilometrów, poznawanie nowych miejsc i podziwianie piękna otaczającej nas przyrody. Miłośników wypraw rowerowych zapraszamy do pokonywania malowniczych ścieżek i dróg, prowadzących przez najpiękniejsze krajobrazy naszego regionu.

Kijki Nordic Walking
Kijki Nordic Walking

Kijki Nordic Walking


Szczegółowe informacje o wypożyczeniu kijków do Nordic Walking udzielą Państwu pracownicy recepcji.
Nordic walking to najbardziej znana aktywność ruchowa nad polskim Bałtykiem. Marsz z kijkami, który zawojował świat to sport dostępny i bezpieczny dla każdego. Na pierwszy rzut oka wygląda niewinnie i prosto, ale żeby czerpać z niego korzyści zdrowotne, należy nauczyć się odpowiedniej techniki chodzenia.
Osobom, które chcą nauczyć się techniki chodzenia z kijkami proponujemy profesjonalną naukę z certyfikowanym instruktorem LEKI.

Siłownia zewnętrzna
Siłownia zewnętrzna

Siłownia zewnętrzna


Zewnętrzna wielostanowiskowa siłownia dla dorosłych. Połącz aktywność fizyczną z radością przebywania na świeżym powietrzu.
Trening na siłowni plenerowej doskonale wpływa na poprawę krążenia krwi, koordynację ruchową oraz kondycję fizyczną i odporność. Doskonale wspomaga kuracje odchudzające.