Wyprawa rowerowa

 

casal-feliz     kellys_rower_tour_city+rower_biegowy

 

Wyprawa rowerowa to kwintesencja podróży. Pokonywanie kilometrów, poznawanie nowych miejsc i podziwianie piękna otaczającej nas przyrody to radość jaką możemy czerpać każdego dnia.

Miłośników wypraw rowerowych zapraszamy do pokonywania malowniczych ścieżek i dróg, prowadzących przez najpiękniejsze krajobrazy naszego regionu.

Najbardziej uczęszczaną trasą jest ścieżka rowerowa Dziwnówek – Kamień Pomorski (9,5 km), prowadząca wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 107.

Trasa rowerowa w kierunku Dziwnowa, Międzywodzia jest trasą dość monotonna prowadzącą bowiem wydzielonym chodnikiem wzdłuż drogi Dziwnów-Międzywodzie (6,1 km). Szczególnie polecana dla rodzin ze starszymi dziećmi, dla których przyjemnością jest samo jej pokonywanie.

Dla osób bardziej ambitnych proponujemy zielony międzynarodowy szlak rowerowy R10 z Dziwnowa przez Międzywodzie (4,5 km) do Międzyzdrojów (31,5 km).

Szlak R-10 w relacji Dziwnówek – Niechorze  przebiega obecnie przez malownicze nadmorskie tereny, a jego trasa, której długość wynosi blisko 27 km, jest bardzo urozmaicona i z pewnością każdy amator dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie.
Ścieżka przecina zarówno wymagające leśne tereny, jak i łagodne odcinki znajdujące się bliżej terenów zabudowanych. Wszystko to w połączeniu z nadmorskimi widokami sprawia, że ścieżka rowerowa jest idealnym miejscem dla miłośników turystyki rowerowej.

Do dyspozycji Gości hotelowych oddajemy 40 jednośladów.

Szczegółowe informacje o wypożyczeniu jednośladów udzielą Państwu pracownicy recepcji.